Dynamo Łuków - strona nieoficjalna

• Zapraszamy do odwiedzania ponownie strony Dynamo !

Inna » Inne rozgrywki
1. LLU 12 bz
2. Dynamo Łuków 10 bz
3. Orient UKF 9 bz
4. FC Albatros 9 bz
5. Orlęciaki 6 bz
6. Masakrujemy Lewaków 6 bz
7. Biało Czarni 1 bz
8. Idziemy po Swoje 0 bz

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Dynamo Łuków vs Tur Turze Rogi juniorzy
Ładowanie...

Koniec wakacji... i co dalej?

• autor: Fausher, 2014-09-01 16:24

Jak wszyscy wiemy minął okres wakacyjny- okres wyjazdów, odpoczynku i relaksu. Młodzież powróciła do szkoły a dorośli do pracy. Także i my zabraliśmy się do roboty.

Nasze przygotowania ruszyły pełną parą jeszcze przed końcem wakacji- w sierpniu. Wprowadziliśmy cotygodniowe treningi piłkarskie na których ćwiczyliśmy umiejętności wytrzymałościowe i strzeleckie. Wykonaliśmy niezliczoną ilość fragmentów stałych- rzutów rożnych, wolnych oraz rzutów karnych. Poświęciliśmy takżę drugą jednostkę treningową na gry wewnętrzne mające na celu "zgrywanie się" drużyny na boisku. Także i ona odbywa się co tydzień. Rozegraliśmy także 2 sparingi- zwycięski z drużną Los Blancos 13:5 oraz przegraliśmy z Orient UKF 14:10.

Wraz ze wrześniem planujemy kontynuować naszą pracę lecz na innym obiekcie sportowym- na boisku przy ZS1 popularnych Alejach. Dotychczas ćwiczyliśmy przy I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki. Oprócz "Orlika" Aleje dysponują takżę nową, w pełni wyposażoną halą sportową z której postaramy się skorzystać w razie niedogodnych warunków pogodowych.

Wielu z Was a przede wszyskim naszych kibiców interesują nasze najbliższe występy. Obecnie łukowski OSiR prowadzi zapisy na jesienną edycję Orlikowej Ligi Piłki Nożnej. Jako drużyna planujemy wystąpić w tej lidze. Zapisy trwają do 10 września! Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału! Zbierajcie drużynę i startujcie!

Naszym głównym priorytetem w tym roku nie jest jednak liga orlikowa. Naszym najważniejszym celem jest występ w lidze halowej, która startuje pod koniec listopada. To tam pokażemy nasze prawdziwe oblicze! Napewno nie zabraknie walki, determinacji i wielu pięknych goli! Liczymy na lepszy rezultat niż ten, który osiągneliśmy w ubiegłym roku- 13 miejsce w II lidze.

Więcej informacji już wkrótce! Śledźcie naszą stronę na bieżąco!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.